Egzotyka w gabinecie praktyka 2016

Szanowni Państwo,
Dla mnie, bycie lekarzem weterynarii łączy się z nieustannym kształceniem i podnoszeniem swoich kwalifikacji po to by lepiej, bezpieczniej i świadomiej móc pomagać swoim podopiecznym. Jestem dumna, że mogę podzielić się krótką fotorelacją ze spotkania z Mistrzem – samym dr Vittorio Capello!!!

Konferencja „Egzotyka w gabinecie praktyka”  12-13 listopada 2016

Jest autorem książki „Rabbit and Rodent Dentistry Handbook” a także współautorem „Clinical Radiology of Exotic Companion Mammals „.
– tak to właśnie z tych podręczników się uczymy i próbujemy przekazać Państwu wiedzę

 

Taka okazja zdarza się bardzo rzadko – zdjęcie z samym Mistrzem dr Vitorrio Capello – dyplomowanym europejskim specjalistą z zakresu medycyny małych ssaków oraz członkiem European Colege of Zoological Medicine (ECZM). To jest wzór godny do naśladowania!

 

 

Spotkanie świeżo upieczonych specjalistów chorób zwierząt nieudomowionych i egzotycznych – dokładnie tydzień po państwowym egzaminie w Puławach

Z głównymi organizatorami konferencji lek. wet.Aleksandra Maluta oraz lek. wet. Kacper Stanicki zPrzychodnia Weterynaryjna OAZA w Warszawie. To dzięki nim miałam przyjemność poznać dr Vittorio Capello.