Egzotyka w gabinecie praktyka 2017

18-19 listopad 2017, Poland

Egzotyka w gabinecie praktyka

Ciągłe poszerzanie wiedzy? i szkolenia wpływają diametralnie na podniesienie jakości rozpoznawania i leczenia różnych jednostek chorobowych. Pozwalają także, na wymianę doświadczeń między lekarzami.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w trakcie konferencji „Egzotyka w gabinecie praktyka” udało mi się podjąć współpracę naukową z samym Vladimirem Jeklem (Czechy) i Rachel Marschrang (Niemcy) co w przyszłości, mam nadzieję, że zaowocuje i pozwoli na diagnostykę tych chorób u szynszyli, o których bardzo mało wiemy. Kochani, trzymajcie kciuki by to małe marzenie się spełniło.

Z Dr. Hab. Rachel Marschang, która jest uznawana za jednego z najlepszych „gadzich” wirusologów w Europie. Doktor Marschang uzyskała europejski tytuł specjalisty ECZM w zakresie herpetologii, a także certyfikowanego specjalisty z zakresu mikrobiologii FTA Mikrobiologie, oraz medycyny gadów ZB Reptilien. Jest byłym prezesem międzynarodowego stowarzyszenia ARAV , szefem specjalizacji z zakresu herpetologii ECZM, oraz europejską przedstawicielką Global Ranavirus Consorcium.

 

 

Z lek. wet. Aleksandrą Kornelią Maj (Polska) oraz DVM Lorenzo Crosta (Włochy)– med vet, PhD, FNOVI accredited vet in Avian and Zoological Medicine, GP Cert (ExAP)

Poniżej ze specjalistami chorób zwierząt nieudomowionych w Polsce (od lewej): Nadia Chlebicka, Przemysław Łuczak, Karolina Warchulska, Grzegorz Dziwak